Baltijas Buvniecibas Kompanija
BALTSTROJ

 
  Pieprasit cenu Musu rekviziti PAR MUMS JAUNUMI PRODUKTI GALERIJA CENAS KONTAKTI  


 

Izmaiņas stikla

Mēs piedāvājam logu stiklu un logu stiklu pakešu nomaiņu. Zvaniet mums pa telefonu: 26800490 un mūsu menedžeris pēc iespējas ātrāk ieradīsies pie Jums un veiks sasistā loga stikla vai sasistās loga stikla paketes uzmērīšanu. Pēc 12 stundām mēs esam gatavi veikt jaunās stikla paketes uzstādīšanu. Darba un jaunas stikla paketes uzstādīšanas summu Jūs varēsit saņemt uzreiz pa augstāk norādīto telefona numuru, norādot nepieciešamā stikla izmēru.

Jaunais stikls vai stikla pakete, pēc kliente vēlmes, var arī būt aplīmēta ar dažādu biezuma caurspīdīgu bruņu plēvi, kura nepieļaus zagļa iekļūšanu caur izsisto logu. Atkarībā no bruņu plēves biezuma, laupītājs patērē lielāku laiku iekļūšanai, kā rezultātā apsardzes firmas var laikus paspēt aizturēt noziedznieku.

Bruņu plēve nodrošina arī aizsardzību pret sasistā stikla lauskām. Parastā, neaizsargātā stikla pēc izsišanas tiek izmētāti un var kādu nāvīgi ievainot. Ar bruņu plēvi aplīmētie stikli netiek izmētāti pat sprādziena gadījumā, tie vai nu ar lieliem gabaliem atdalās viens no otra vai arī paliek loga rāmī.

Papildus, bez bruņu plēvēm, mēs piedāvājam lielā izvēlē dažādu toņu saules aizsarg plēves. Šāda veda aizsarg plēves samazina saules siltuma iekļūšanu telpās, bet nodrošina telpu gaišumu un siltumu. 
  Ātrā vārtu un automatikas remonts  
  Izmaiņas stikla 
  Metāllūžņu utilizācija un pārstrāde.