Baltijas Buvniecibas Kompanija
BALTSTROJ

 
  Pieprasit cenu Musu rekviziti PAR MUMS JAUNUMI PRODUKTI GALERIJA CENAS KONTAKTI  


 

Baltijas vārtu-buvniecibas kompanija IK "Baltstroj"

Uzņēmums IK "BALTSTROJ" tika izveidots 2005. gada 16. augustā, ar mērķi, Baltijas valstīs, izplatīt moderno tehnoloģiju vārtu automātiskās sistēmas. Šī kompānija nodrošina augstākminēto sistēmu uzstādīšanu un servisa apkalpošanu gan privātajam sektoram, gan uzņēmumiem.

2006. gada augustā, mēs atvērām ražotni, kurā tiek projektēti, izmēģināti un izgatavoti dažādu konstrukciju vārti, automātiku, margas, žogi un nožogojumi. Konstrukcijas tiek apstrādātas ar pretkorozijas materiāliem, tiek krāsotas un sagatavotas uzstādīšanai nepieciešamajā objektā.

Uzņēmums IK „BALTSTROJ” piedāvā Baltijas valstu tirgum plašu produktu un pakalpojumu klāstu. Šajā klāstā piedāvājam izgatavot un uzstādīt paceļamos, atveramos un atbīdāmos vārtus un automatiku. Uzstādām vārtu sistēmu "Betafence" un vārtu automātikas sistēmu „NICE”. Papildus piedāvājam ari citu ražotāju vārtu un durvju sistēmu servisa apkalpošanu un remontu, kā arī mūsu un citu ražoto sistēmu garantijas un pēc garantijas apkalpošanu.

Firma IK "BALTSTROJ" vada izglītoti un pieredzējuši speciālisti, kuri ir profesionāļi automātisko sistēmu uzstādīšanā un apkalpošanā. Montāžas un ražošanas speciālisti ir speciāli apmācīti un sertificēti darbam šajā profesijā!

Mūsu uzņēmums nepārtraukti seko līdzi visiem jaunumiem un jauninājumiem šajā sfērā. Mēs ejam roku rokā ar tehnoloģisko progresu, attīstāmies un tiek paaugstināta darbinieku kvalifikācija. Mūsu klientiem tiek piedāvātas tikai jaunākās tehnoloģijas!

Mēs cienām mūsu klientus un viņu dārgo laiku. Mēs pielāgojamies klienta vēlmēm un nodrošinām menedžera ierašanos un pasūtījuma piegādi un uzstādīšanu klientam vēlamajā laikā. Apmierināti klienti un to rekomendācijas ir labākā balva uzņēmumam "BALTSTROJ".

Uzņēmums IK "BALTSTROJ" ir strauji augošs un perspektīvs uzņēmums. Mūsu prioritātes ir paaugstināt servisa līmeni, samazināt izpildes termiņus, samazināt produktu un pakalpojumu cenu! Mums ir dārgs katrs klients. Mēs nedzenamies pēc tūlītējas peļņas, mūsu mērķi ir kvalitāte un apmierināti klienti.
Mēs esam ieradušies uz palikšanu! "BALTSTROJ"-GARANTĒ!


Mēs nodarbojamies arī ar labdarību. Mūsu paspārnē atrodās sabiedriskā organizācija "ORDENIS" www.ordenis.lv, kura nodarbojās ar 1. un 2. pasaules karā kritušo meklēšanu un pārabedīšanu!