Baltijas Buvniecibas Kompanija
BALTSTROJ

 
  Pieprasit cenu Musu rekviziti PAR MUMS JAUNUMI PRODUKTI GALERIJA CENAS KONTAKTI  


 

Automatika "Nice"

IK "Baltstroj" piedavā visu nepieciešamo automātiku paceļamajiem garāžu vārtiem, veramajiem un atbīdāmajiem teritoriālajiem vārtiem. Mūsu veiktie testi ir pierādījuši ka atiecībā cena/kvalitāte optimālais risinājums ir itālijas koncerna "Nice" produkcija. Visa viņu piedāvātā produkcija ir pārbaudīta mūsu stendos un uzrādīja augstu izturību un darbības ilgumu.

Mūsu firma ir viens no oficālajiem automātikas "Nice" izplatītājiem. Mēs uzņemamies visu atbildību un veicam garantijas remontu un apkopi, ja automātika ir iegādāta mūsu firmā. Kompānija "Nice" piedāvā lielu automātikas klāstu visa veida vārtiem(paceļamie, veramie un atbīdāmie), kā arī šlagbaumus. Mēs piedāvājam visa veida "Nice" automātiku gan ar montāžu, gan bez tās! Visai kompānijas "Nice" automātikai, kura ir iegādāta pie mums, mēs dodam 2 gadu garantiju!

Kompānija "Nice" ir viena no vadošajām pasaulē tieši durvju, vārtu un šlagbaumu automātisko sistēmu izstrādē. Īpašības, kuras atšķir "NIce" produkciju, ir ergonomisms, drošība un ērta lietošana. Pēc attiecības cena/kvalitāte šīs kompānijas produkcija ir viena no līderēm pasaules tirgū! Kompānijas "Nice" produkcija pārdodās piecos kontinentos. Fileāles un dīleri darbpjās vairāk nekā 60 valstīs.

Šī automātika ir visoptimālaikais variants priekš skarbā baltijas klimata. Automātika bez problēmām Latvijā tiek uzstādīta un lietota jau no 1993. gada. Tā ir izturējusi gan lielu salu,gan karstumu, gan arī augsto mitrumu. Savienojumi, pārdomāta ergonomika un ilgdzīvojoši materiāli ļauj automātikai darboties, bez problēmām un īpašas tehniskās apkopes, ilgus gadus. Bagātis automātikas klāsts ļauj izvēlēties jums visoptimālāko koplektu gan cenas, gan kvalitātes ziņā un nodrošināt jums komfortu un drošību. 
  Automatika "Nice" 
  Bīdāmie vārti 
  Metāla durvis 
  Paceļamie vārti 
  Sētas "Betafence" 
  Veramie vārti