Baltijas Buvniecibas Kompanija
BALTSTROJ

 
  Pieprasit cenu Musu rekviziti PAR MUMS JAUNUMI PRODUKTI GALERIJA CENAS KONTAKTI  


 

Veramie vārti

Vērtņu vārti ir populārākais teritoriālo vārtu veids! Par vispopulārrāko veidu tos padara vienkāršā konstrukcija un liels dizaina risinājumu sortiments!

Vētrņu vārti sastāv no diviem stabiem, divām nesošjām vērtnēm un dekoratīvās apdares! Mēs vērtņu rāmi izgatavojam no tērauda trubas 60*40 (mm). To speciāli apstrādājot! Tiek notīrīta visa rūsa, attaukota krāsojamā virsma un nokrāsota ar gruntskrāsu. pēc klienta vēlmes varam nokrāsot jebkādā krāsā pēc RAL paletes ar krāsu "Teknos". Piedāvājam arī personāla vārtiņus, kurus aprīkojam ar mehānisku, vai elektrisku slēdzeni!

Kā apdares materiālus var izmantot profilētu netāla plāksni ar polinmēru pārklājumu "Rannila", sendvičpaneļus, koku, vai arī dekoratīvos metāla kalumus.

Veramie vārti kuri ir nosiltīnāti ar sendvičpaneļiem var tikt izmantoti ne tikai kā teritorijas vārti, bet arī kā parasti garāžas vārti! Šādi vārti tiek speciāli nosiltināti, bet netiek uzskatīti par labāko garāžu vārtu risinājumu!

Vārtu ražotne ir aprīkota ar mūsdienīgu aprīkojumu un tajā strādā augsti kvalificēti darbinieki. Vārti izgatavošanas procesā iziet vairākkārtēju kvalitātes pārbaudi visos izgatavošnas etapos! Tiek pārbaudīta produkta ģeometrija, metinājumu kvalitāte, savienojumu apstrāde un stingruma pārbaude, sagatavošana krāsošanai, kā arā pati krāsošana! Tas viss tiek darīts lai tiktu panākta maksimāla kvalitāte. 
  Automatika "Nice" 
  Bīdāmie vārti 
  Metāla durvis 
  Paceļamie vārti 
  Sētas "Betafence" 
  Veramie vārti