Baltijas Buvniecibas Kompanija
BALTSTROJ

 
  Pieprasit cenu Musu rekviziti PAR MUMS JAUNUMI PRODUKTI GALERIJA CENAS KONTAKTI  


 

Paceļamie vārti

Mūsu kompānija nodarbojās ar paceļamo, paneļu vāru izgatavošnu, montāžu un tehnisko apkopi. Strādājam ar vācu kompānijas "Teckentrup" materiāliem. Šāda tipa vārti var tikt uzstādīti gandrīz jebkurā sadzīves un industriālā ēkā! Vārtu izmēri praktiski ir neirobežoti! Tie tiek izgatavoti pēc speciāla pasūtijuma ievērojot ēkas un ailes īpatnības un klienta vēlmes! Vārti sastāv no vairākiem paneļiem un nesošajām vadotnēm. Paneļi ir izgatavoti no galvanizēta tērauda ar penopoliuritāna putu pildījumu. vadotnes ir izgatavotās no cinkota tērauda! Cinkotas ir arī atsperes kas palīdz vārtiem vieglāk celties uz augšu un piebremzē ceļā uz leju! Tādā viedā nodrošinot maksimālu drošību.

Paceļamie garāžu vārti ir ļoti ērti lietošnā un tie labi iekļaujās kopējā ainavā. Ir pieejamas trīs standarta krāsas- balta, brūna un sudraba. Kā arī trīs ar koka imitāciju- zelta ozols, tumšs ozols un mahagons jeb sarkankoks. Vārtus ir ērti lietot un tie ir droši ekspluatācijā gan lietojot tos manuāli, gan ar automātiku. Ir iespēja arī nokrāsot paneļus jebkādā krāsā pēc RAL palete, kā arī dažāda profila logi, personāldurvis un pilnībā caurspīdīgi paneļi!

"Teckentrup" paceļamo vārtu siltuma koificients ir K=0,48W/m2K Vārtu perimetrs ir nosiltināts ar blīvgumiju, kas neļauj telpā iekļūt vējam un nokrišņiem! Kā arī blīvgumijas ir paredzētas izturēt temperatūras svārstības no -40*C līdz +50*C. 
  Automatika "Nice" 
  Bīdāmie vārti 
  Metāla durvis 
  Paceļamie vārti 
  Sētas "Betafence" 
  Veramie vārti