Baltijas Buvniecibas Kompanija
BALTSTROJ

 
  Pieprasit cenu Musu rekviziti PAR MUMS JAUNUMI PRODUKTI GALERIJA CENAS KONTAKTI  


 

Bīdāmie vārti

Uzņēmums "Baltstroj" Latvijas tirgū piedāvā atbīdāmos teritorijas vartus, kurus izgatavo un uzstāda izmantojot itāļu koncerna "Ftiattelli" manteriālus. Izmantots tiek pāris skritulu bloku, specializeta sliede un cita nepieciesamā furnitūra dažādu izmēra bīdāmo vārtu izgatavošanai un uzstādīšanai. Šādi vārti ir izturīgi, ergonomiski un lieliski darbojās baltijas klimatā.

Bīdāmie vārti "Baltstroj" ir mūsdienīgs un moderns risinājums teritoriju vārtu sfērā. Bīdāmievārti atšķirās no veramajiem vārtiem ar to, ka atvērtā veidā aizņem mazāk vietas. Pētījumi pierāda, ka bīdāmie vārti ir ideāls variants Latvijas klimatam, jo netraucē ne lietus, ne sniegs, kā arī karstums neietekmē šo vartu darbību, jo vārtiem nav saskares ar brauktuvi un skrituļi ir paslēpti speciālajā sliedē.

Bīdāmie vārti sastāv no: vārtu rāmja, kurš pārvietājās paralēli sētas līnijai, pāris skrituļu bloku kuri piestiprinās iebetonētam pamatam, sliedes, kura tiek piemetināta pie vārtu apakšējās daļas un balsta uz sevis visu vārtu smagumu un iebetonēta pamata! Pamatu betonē pirms vārtu uzstādīšanas vai nu labajā vai kreisajā pusē no iebrauktuves. Tas ir atkarīgs uz kuru pusi pietiek vietas, lai varti pilnība varētu atvērt iebrauktuvi.

Bīdāmo vārtu rāmis tiek izgatavot par vienu trešdaļu garāks nekā iebrauktuves platums. Rāmja izmēri ir jāņem vērā jau pirms šādu vārtu pasūtīšanas, lai pietiktu vietas vārtiem atvērtā stāvoklī. Piemēram ja iebrauktuves platums ir 4 m. tad brīvajai vietai jabūt 6 m. uz vienu pusi no iebrauktuves. Vārtu beigu daļa nav redzama no ielas un tās uzdevums ir balstīt visus vārtus aizvērtā viedā! Vārtu apaksējā daļa ir 7 cm augstu no zemes, kas ļaul ziemā netīrīt sniegu pie vārtiem.

Bīdāmie vārti tiek izgatavoti no profilētas tērauda trubas 60*40 un 40*40 mm. Vārtu rāmis tiek nokrāsots jebkurā krāsā pēc RAL paletes ar krāsu "Teknos". Priekš vārtu apdares piedāvājam šādus risinājumus: ranila, sendvičpaneļi, kokmateriāli un dekoratīvie kalumi. Lai izmantotu koku ir nepieciešama speciāla tā apstrāde un uzstādīšana. Ir iespēja pasūtīt tikai vārtu rāmi bez dekoratīvās apdares.

Šādu vārtu uzstādīšana notiek divos etapos. Pirmais ir kad tiek iebetonēts pamats uz kura balstīsies visa vārtu konstrukcija. Otraja reizē tiek uzstādīti vāri un, ja ir nepieciešams, arī automātika. 
  Automatika "Nice" 
  Bīdāmie vārti 
  Metāla durvis 
  Paceļamie vārti 
  Sētas "Betafence" 
  Veramie vārti