Baltijas Buvniecibas Kompanija
BALTSTROJ

 
  Pieprasit cenu Musu rekviziti PAR MUMS JAUNUMI PRODUKTI GALERIJA CENAS KONTAKTI  


 

Sētas Betafence

Uzņēmums "BETAFENCE" pasaules līderis profesionālo sistēmu žogu. Galvenie produkti "​​BETAFENCE" ir režģis metināto sietu, žogu panelis, sarežģīts šķēršļiem privāto jomās, tenisa korti, sporta laukumi, stadioni u.c.

"Betafence" ir augstākās kategorijas žogu un apžogojumu ražotājs Eiropā, kas piedāvā visplašāko rūpnieciskās nozīmes apžogojumu un piekļuves kontroles sistēmu izstrādājumu klāstu. Uzņēmums jau 130 gadus ražo augstākās kvalitātes žogus. Betafence ir ražošanas, pakalpojumu un inovāciju līderis nozarē, lielā mērā ietekmējot standartus arī pārējiem apžogojumu ražotājiem un piegādātājiem.

Galvenais kvalitatīvā starpība uzņēmuma produkts "BETAFENCE" no citiem ražotājiem metināto sietu žogu un metāla, ir specializēta polimēra pārklājumu tehnoloģijas un tērauda sietu atbalstīt pīlāriem garantē desmit gadu darbības laikā.

Ņemot vērā ražošanas tehnoloģijas kvalitāti, virsmas apdari un esošo cenu, uzņēmuma "Betafence" ražojumi tiek vērtēti kā augstākās klases produkcija, kas šobrīd pieejama tirgū.

Jebkura metāla žogu sistēma, kas ietver visa veida "BETAFENCE", jūs varat piedāvāt uzņēmums "Baltstroj". Mūsu firma izvēlēsies visvairāk atbilst jūsu vides aizsardzības un padarīt tās uzstādīšanu objektos. 
  Automatika "Nice" 
  Bīdāmie vārti 
  Metāla durvis 
  Paceļamie vārti 
  Sētas "Betafence" 
  Veramie vārti